Nasi klienci

 

Wiele firm szkoleniowych i trenerów decyduje się obecnie działać w e-learningu.
Są to firmy i osoby z najróżniejszych branż.
Poniżej przedstawiamy przykłady naszych klientów, którzy zdecydowali się przejść do świata online i dzięki naszej platformie edukacyjnej Parlo  rozwijają swój biznes i skutecznie zarabiają online.

Poznaj naszych klientów z różnych branż:

Offshore Training Centre – szkolenia z branży morskiej

Nasz klient swoją działalnością wspiera pracowników i pracodawców na zagranicznych rynkach pracy, zarówno na lądzie, jak i na morzu, przygotowując pracowników do pracy w Norwegii i Wielkiej Brytanii. Szkolenia były prowadzone wcześniej w sposób stacjonarny w siedzibie firmy oraz u klienta.

EDU4U – szkolenia biznesowe

Centrum szkoleniowe edu4U jest prężnie działajacą firmą z dużym dorobkiem, która oferuje szkolenia biznesowe i menedżerskie, dotyczące wielu branż takich jak podatki, księgowość, IT, hotelarstwo. Naturalną koleją rzeczy, biorąc pod uwagę tendencje na rynku oraz oczekiwania klientów, było przeniesienie części szkoleń w tryb online.

Akademia Nieruchomości – firma szkoleniowa

Oprócz silnej marki na rynku nieruchomości, Pani Edyta, właścicielka Akademii Nieruchomości dała się poznać jako świetny szkoleniowiec, a jej kursanci dokonali już wielu dochodowych inwestycji. Dlatego naturalną wypadkową działań Pani Edyty była chęć sprzedaży swojej wiedzy w internecie.

Hutchinson Institute – szkolenia biznesowe i językowe

Hutchinson Institute to firma szkoleniowa z dużym doświadczeniem, oferuje szkolenia biznesowe i językowe bazujące na nowoczesnych nurtach, wyznaczając tym samym nowe kierunki rozwoju pracownikom na każdym szczeblu w organizacji. Brakującym elementem układanki dla tak prężnie rozwijającej się organizacji okazał się e-learning i wdrożenie platformy edukacyjnej Parlo.

EDUzone – kursy i materiały językowe

Pani Katarzyna zajmuje się szkoleniem nauczycieli języka angielskiego w klasach od 1 do 3 szkoły podstawowej, tworzy także autorskie kursy językowe onlie. Zgłosiła się do nas z gotowym pomysłem na kursy i materiały językowe oraz na to, jak ma wyglądać jej własna platforma e-learning.

Towarzystwo Tłumaczy Języka Migowego GEST – kursy polskiego migowego

Towarzystwo GEST zrzesza tłumaczy i wykładowców języka migowego, działających w różnych obszarach związanych ze wsparciem osób niesłyszących.   Plan na kursy e-learningowe z polskiego języka migowego pojawił się już jakiś czas temu, natomiast sytuacja na świecie skłoniła zarząd Towarzystwa GEST do dynamicznego wcielenia pomysłu w życie.

Ede Academia – szkoła języka hiszpańskiego

Pani Karolina, właścicielka szkoły językowej, postanowiła razem ze swoimi lektorami prowadzić kursy językowe przy pomocy platformy Parlo. W ramach projektu wdrożono nie tylko profesjonalne narzędzie e-learningowe z kreatorem ćwiczeń interaktywnych i testów oraz pokojami wirtualnymi, ale także uruchomiono stronę internetową, która podkreśla gorący, hiszpański temperament.

Ergonomika – szkolenia BHP i PPOŻ

Firma  z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży BHP,  oferująca liczne szkolenia i usługi postawiła na dalszy dynamiczny rozwój i działalność także online. Ergonomika zdecydowała się na platformę do szkoleń BHP – Parlo, zamówienie dedykowanych szkoleń BHP oraz stworzenie nowej , nowoczesnej strony www.

Mindfulness Haven Academy – Irlandia

Pani Katarzyna od 2011 prowadzi swój biznes w Irlandii –  Sound Magic Ireland, w którym dzieli się z innymi swoją pasją do muzyki, dźwięków i medytacji. Jest założycielką studia medytacji Mindfulness Haven Galway oraz dzięki platformie Parlo, wdrożyła internetową platformę  e-learningowej Mindfulness Haven Academy, gdzie prowadzi kursy uważności i medytacji w języku angielskim i  języku polskim.

Mercedes-Benz TruckTraining

Platforma została stworzona z myślą o kierowcach, którzy chcą poznać wszystkie funkcje swojego pojazdu i cieszyć się ekonomiczną jazdą. Stworzono program szkoleniowy dla kierowców doskonalący bezpieczną i ekonomiczną jazdę.

Agrimpex-grilluj i gotuj

Firma Agrimpex, producent markowych grilli i lider na rynku, zdecydowała się na wdrożenie platformy Parlo wraz z modułem grywalizacji.

E-umiem.pl – szkolenia z księgowości, marketingu i projektowania wnętrz

 

Dwie firmy, zupełnie inne branże.  Platforma e-umiem.pl, która oferuje szkolenia z wielu branż od księgowości, przez marketing aż do projektowania wnętrz. Zespół e-umiem.pl zgłosił się do nas z głowami pełnymi pomysłów.

Kancelaria  Merski – Radcy prawni i adwokaci

Kancelaria prawna szukała systemu e-learningowego, który pozwoli na szybkie i wygodne przeprowadzanie szkoleń z dziedziny prawa dla swoich klientów. Platforma Parlo umożliwiła sprawne tworzenie i udostępnianie klientom kancelarii ciekawych kursów online.

Kontact – szkolenia z branży beauty

Wdrożenie platformy e-learning razem z zaawansowanym kalendarzem szkoleń oraz rezerwacji kursów i zabiegów było kolejnym krokiem w dynamicznym rozwoju firmy Kontact, lidera w branży szkoleń z dziedziny kosmetologii i beauty.

Fundacja innowacja i wiedza – projekt unijny

Fundacja Innowacja i Wiedza zgłosiła się do nas z projektem, dzięki któremu tematyka gospodarowania finansami osobistymi stanie się dużo bardziej powszechna. 

Polska Szkoła w Dublinie – szkoła polonijna

Dyrekcja szkoły polonijnej w Dublinie po zapoznaniu się z funkcjami platformy eduklacyjnej Parlo bardzo szybko zdedydowała się na jej uruchomienie. Platforma została wdrożona w trybie ekspresowym i służy uczniom , mieszkającym na stałe w Irlandii. Szkoła korzysta także z kilkunastu pokoi wirtualnych, gdzie nauczyciele prowadzą lekcje dla poszczególnych klas.

Legi trans – szkolenia z branży transportowej

Legi – Trans wspiera firmy z branży transportu drogowego takie jak: spedycje, przedsiębiorstwa transportowe i realizujące przewozy drogowe. Platforma internetowa Parlo została wybrana jako miejsce do prowadzenia m.in kursów i testów ADR dla kierowców.

Projekt naukowy- ratownictwo medyczne

Pan Piotr jest lekarzem oraz pracownikiem naukowym jednego z uniwersytetów medycznych. Projekt, który stworzył nasz klient (z naszym skromnym udziałem) może uratować życie każdemu z nas. Pan Piotr wykorzystał platformę Parlo do zbierania danych nt. tego, w jakim stopniu wykorzystywany jest  przez ratowników medycznych ATMIST -protokół szybkiego reagowania na miejscu wypadku, od którego często zależy ludzkie życie.

Dołącz do naszych klientów!

Dowiedz się więcej na temat funkcji platformy i procesu wdrożenia

Szukasz platformy e-learning?
Zadaj pytanie!
Chętnie odpowiemy!

Po otrzymaniu zapytania,
przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Twojej firmy.
Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@edu-platformy.com lub na 606652094

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię Nazwisko
Interesuje mnie:
Zgody
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.