Akademia Nieruchomości – firma szkoleniowa

Pani Edyta zajmuje się nieruchomościami od wielu lat. Doświadczenie na rynku oraz talent do biznesu, którego zdecydowanie nie można Pani Edycie odmówić, to idealna recepta na sukces. Oprócz silnej marki na rynku nieruchomości, Pani Edyta dała się poznać jako świetny szkoleniowiec, a jej kursanci dokonali już wielu dochodowych inwestycji. Dlatego naturalną wypadkową działań Pani Edyty była chęć sprzedaży swojej wiedzy w internecie.

Przed rozpoczęciem prac określono następujące cele:

1. Stworzenie platformy e-learningowej

3. Zaprojektowanie strony głównej

2. Połączenie platformy e-learning z systemem do prowadzeniem webinarów

Realizacja krok 1 i 2

Pani Edyta zdecydowała się na pakiet rozszerzony platformy, który zawiera m.in. system do wysyłki newsletterów, czy kalendarz szkoleń. Bardzo pozytywnie zaskoczył nas fakt, że nasza klientka miała już swoje pomysły na to, jak wykorzystać poszczególne funkcje naszej platformy. Przykładowo, podczas szkolenia dotyczącego wysyłki newsletterów, de facto implementowaliśmy wspólnie z Panią Edytą jej pomysł na pozyskiwanie subskrybentów do newslettera. Stworzyliśmy formularz zapisowy, który został osadzony na blogu firmowym, a każda osoba, która postanowiła się do owego newslettera zapisać – dostawała bezpłatny dostęp do webinaru!

Realizacja krok 2

Strona główna platformy została zaprojektowana tak, aby poszczególne funkcjonalności platformy zostały na niej przedstawione. Dlatego wspólnie z Panią Edytą postanowiliśmy dodać do strony głównej kolejny formularz zapisowy na newsletter, przekierowanie do pokoju webinarowego oraz flagowe szkolenia, które zostały osadzone jako elementy modułu sklepowego z bezpośrednim przekierowaniem do strony produktu z możliwością zakupu.

Referencje

Po wdrożeniu naszej platformy edukacyjnej Parlo otrzymaliśmy referencje od Pani Edyty Bednarczyk

 

„Szukałam dla siebie narzędzi do prowadzenia szkoleń online, co okazało się sporym wyzwaniem. Wszystko zmieniło się diametralnie, kiedy trafiłam na ofertę możliwości budowy dedykowanej platformy edukacyjnej Parlo (edu-platformy.com), która składała się dokładnie z tych elementów, które wybiorę. Sprawdzony system, z możliwością prowadzenia webinarów, elementami grywalizacji, ze stroną lądowania i wieloma innymi funkcjonalnościami, które znacząco wybiegły poza moje oczekiwania, a które absolutnie uczyniły ofertę platformy Parlo, jako jedną z lepszych jakie zostały mi przedstawione. Umowa, wszelkie uzgodnienia w niej zawarte, REALIZACJA w zaledwie 10 DNI!! oraz cykl szkoleń wdrożeniowych wraz z kompleksowym wsparciem, zasługują na najwyższą ocenę, dlatego polecam propozycję edu-platformy.com, jako jedną z lepszych ofert, obecnie na rynku.”

 

Dołącz do naszych klientów!

Szukasz platformy e-learning?
Zadaj pytanie!
Chętnie odpowiemy!

Po otrzymaniu zapytania,
przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Twojej firmy.
Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@edu-platformy.com lub na 606652094