Referencje
– opinie klientów

Klienci o nas

„Z przyjemnością wystawiam pozytywną ocenę współpracy z platformą e- learning „Parlo”. Jestem bardziej niż zadowolona. Po długich poszukiwaniach właściwej platformy e- learning i wielu problemach z innymi usługodawcami przeżyłam bardzo miłe zaskoczenie, kiedy okazało się, że mogę opublikować swój kurs na własnej platformie w przeciągu tygodnia. Jestem pod wrażeniem możliwości jakie mam jako instruktor, szczególnie testów i ćwiczeń interaktywnych. Bardzo cenię sobie bezpośredni kontakt i indywidualne podejście do moich potrzeb. Dla mnie również ważne było, że w przeciągu zaledwie 5 godzin zostałam przeszkolona w tworzeniu własnych produktów i kursów. Szkolenie było konkretne, bez niepotrzebnej straty czasu.
Przez ostatni rok próbowałam wiele platform, które okazywały się albo okrojone, albo zbyt skomplikowane do opanowania. Zdecydowanie się na platformę Parlo było strzałem w dziesiątkę, żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłam. Jest to również świetna decyzja finansowa, biorąc pod uwagę, że inne platformy mają wysokie koszty subskrypcji rocznej lub nawet dodatkowych kosztów od sprzedaży, posiadanie własnej platformy na wyłączność jest opcją dużo bardziej opłacalną. Z przyjemnością będę dalej współpracować z Państwem i w przyszłości poszerzać moje kursy o obcojęzyczne. Polecam tą platformę również osobom i nauczycielom, którym zależy na jakości kursu i ewaluacji, coś czego wiele platform nie posiada, lub posiada w bardzo zakrojonej wersji.”

Katarzyna Krzywon,
Mindfulness Haven Academy
(Irlandia)

„Z zespołem edu-platformy com współpracowałem przy tworzeniu profesjonalnej platformy e-learning PARLO, strony internetowej mojej firmy w trzech językach oraz moich autorskich kursów e-learningowych. Wdrożono również zdalne nauczanie, a także przeszkolono kadrę wykładowców. W trakcie współpracy firma wykazała się pełnym profesjonalizmem, terminowością i równocześnie elastycznością w podejściu do moich potrzeb.
Polecam zespól edu-platformy.com i platformę e-learning PARLO jako solidnego partnera w biznesie.”
Stanisław Żurkiewicz
Prezes Zarządu
Offshore Training Centre, Gdańsk

„Na potrzeby mojej firmy szkoleniowej została stworzona platforma do prowadzenia szkoleń online.
Dzięki platformie e-learning Parlo, jestem w stanie samodzielnie tworzyć atrakcyjne kursy e-learningowe.
Korzystam z intuicyjnego kreatora szkoleń, który jest częścią platformy i przygotowuję dowolne szkolenia w mojej branży szkoleniowej (podatki, IT, hotelarstwo i inne) Potwierdzam, że usługi zostały wykonane z należytą starannością i w bardzo krótkim terminie. Rekomenduję firmę jako rzetelnego wykonawcę nowoczesnych rozwiązań e-learningowych.”
Angelika Grabowska
dyrektor Centrum Szkoleniowe edu4U , Koszalin

„Sprawdzony system, z możliwością prowadzenia webinarów, elementami grywalizacji, ze stroną lądowania i wieloma innymi funkcjonalnościami, które znacząco wybiegły poza moje oczekiwania i uczyniły ofertę platformy Parlo,  jako jedną z lepszych jakie zostały mi przedstawione. Umowa, wszelkie uzgodnienia w niej zawarte, REALIZACJA w zaledwie 10 DNI!! oraz cykl szkoleń wdrożeniowych wraz z kompleksowym wsparciem, zasługują na najwyższą ocenę, dlatego polecam platformę Parlo jako jedną z lepszych ofert, obecnie na rynku.”
Edyta Bednarczyk
Trener Inwestowania w Nieruchomości

 

„Jako kancelaria prawna szukaliśmy systemu e-learningowego, który pozwoli nam na szybkie i wygodne przeprowadzanie szkoleń dla naszych Klientów. Platforma Parlo umożliwia nam sprawne tworzenie i udostępnianie naszym Klientom ciekawych kursów online. Doceniamy przy tym zaangażowanie , a także elastyczność zespołu, który nie tylko   przygotował Platformę z uwzględnieniem naszych oczekiwań, ale także przeprowadził  szkolenia z jej obsługi. Potwierdzam, że usługi zostały wykonane z należytą starannością i  rekomenduję firmę jako rzetelnego wykonawcę platform e-learningowych. Polecam ”

Romuald Jacek Merski
Radca prawny i wspólnik zarządzający
Merski Radcy Prawni i Adwokaci

 

„Chciałbym bardzo polecić zespół oraz platformę e-learning Parlo za dynamiczne działanie, sumienność oraz dotrzymywanie terminów. Początkowo zastanawiałem się, czy będę miał czas na zajmowanie się platformą, a w mojej branży transportowej (jak w innych) – czas to pieniądz.
Decyzja zakupowa przebiegła bardzo szybko. Przygotowany dla mojej firmy produkt otrzymałem w ciągu kilku dni! Już po pierwszym szkoleniu samodzielnie stworzyłem własny kurs i bazę testów ADR i zacząłem sprzedawać swoim dotychczasowym klientom. Tak właśnie powinna wyglądać dobra współpraca.
Polecam zespól Parlo, jako wykonawcę platform do kursów online!”
Łukasz Baumgart
Legi-Trans  – Doradca Transportu Drogowego

„Jesteśmy firmą szkoleniową, która na rynku istnieje już od kilkunastu lat.
W obliczu zmieniającego się świata, postanowiliśmy wdrożyć platformę, która pozwoli nam na prowadzenie obok szkoleń stacjonarnych również kursów online.
Zdecydowaliśmy się na platformę elearningową Parlo z pełnym spektrum funkcjonalności.
Ponieważ sami zajmujemy się różnymi szkoleniami miękkimi, językowymi i innymi, bardzo doceniamy pracę, którą zespół edu-platformy włożył we wdrożenie nas w to, jak tworzyć kursy online, ćwiczenia interaktywne, testy, produkty czy też newslettery. Sama platforma zaskoczyła nas swoją prostotą w jej administrowaniu.
Platforma Parlo to dokładnie to, czego oczekiwaliśmy po przejściu do świata e-learningu. „

Małgorzata Polzenius
Dyrektor zarządzający Hutchinson Institute

„Wspólnie z zespołem Parlo (edu-platformy.com) stworzyliśmy naszą platformę do nauki polskiego języka migowego pjm-online.pl . Mogliśmy też na każdym etapie konfrontować nasze pomysły i otrzymywaliśmy odpowiedź na wszystkie pytania, co świadczy o bardzo dobrym, merytorycznie przygotowanym zespole Parlo (edu-platformy.com) Co ważne, po uruchomieniu platformy cały czas możemy liczyć na dalsze wsparcie zespołu. Platforma została już przez nas przetestowana, a osoby uczestniczące w szkoleniu mają o niej jak najlepsze zdanie. Dlatego rekomendujemy działania zespołu odpowiedzialnego za tworzenie platformy Parlo innym firmom szkoleniowym, które chciałby przenieść swoje szkolenia do internetu.”
Olgierd Kosiba
Prezes Zarządu Towarzystwa Tłumaczy Języka Migowego GEST

„Z satysfakcją polecam współpracę z zespołem Parlo przy tworzeniu profesjonalnej platformy e-learning do szkoleń BHP i strony internetowej mojej firmy Ergonomika, a  także przy tworzeniu moich autorskich kursów e-learningowych. Potwierdzam, że usługi ze strony zespołu Parlo i edu-platformy.com  zostały wykonane z należytą starannością, kompleksowo i w bardzo krótkim terminie.
Rekomenduję wykonawcę mojej platformy i strony innym firmom szkoleniowym, które chciałyby przenieść swoją działalność do internetu.”

Sylwia Kułacz
Ergonomika – Szkolenia i usługi BHP

„Na potrzeby mojej firmy zdecydowałam się zlecić wykonanie platformy e-learning do prowadzenia i sprzedaży szkoleń z branży kosmetologii. Platforma Parlo przerosła moje oczekiwania pod względem funkcjonalności. Nie tylko powstała platforma e-learning, ale także system do zarządzania szkoleniami. Specjalnie na moje potrzeby stworzono także landing page , interaktywny kalendarz rezerwacji szkoleń z modułem powiadomień SMS oraz wizytówkami dla każdego szkoleniowca oraz sklep internetowy do sprzedaży szkoleń online i stacjonarnych. Zespół Parlo doradził mi, a także zaprojektował wyżej wymienione rozwiązania, których tak długo poszukiwałam. Polecam firmę jako solidnego wykonawcę rozwiązań e-learningowych.”
Iwona Kozak
Agencja Kontact- szkolenia z kosmetologii estetycznej

„Pełen profesjonalizm i zaangażowanie widać na każdym kroku.
Od samego początku kontakt  z zespołem edu-platformy.com rewelacyjny, na każde pytanie zawsze dostaję wyczerpujące odpowiedzi. Współpraca na najwyższym poziomie. Na plus można także zaliczyć: podejście do klienta, szybką realizacja omówionych działań, pełną indywidualizację przy tworzeniu platformy, przygotowane szkolenia wdrażające do pracy na platformie oraz pomoc techniczną. Z czystym sumieniem mogę polecić wykonawcę platformy Parlo , który stworzy dla Państwa wspaniałą i zindywidualizowaną pod każdą branżę platformę do tworzenia i sprzedawania kursów online.”

Katarzyna Brożek
Eduzone – kursy językowe i metodyczne

 

Na ofertę platformy Parlo trafiliśmy przypadkiem. Jednak już po pierwszej prezentacji, wiedzieliśmy, że zdecydujemy się na współpracę. Nasz pomysł na biznes to połączenie sił dwóch firm, które prowadzą szkolenia z różnych branż. Zespół edu-platformy.com pomógł nam zaprojektować nie tylko naszą platformę, ale poddał też ciekawe pomysły na kolejne działania. Szkolenia z obsługi i administracji platformą, które został przeprowadzone, były rzetelne i bardzo szczegółowe. Z całą pewnością mogę polecić nie tylko samą platformę Parlo, ale również współpracę z zespołem edu-platformy.com.

Małgorzata Mużyńska
Biuro Rachunkowe

Zaufali nam

Nasi klienci

Oglądnij , jak nasi klienci rozwijają swój dochodowy biznes online na platformie PARLO.

Platformy edukacyjne to dla wielu naszych klientów możliwość rozwoju firmy i zwiększanie dochodu. Oni już przeszli z offline do online. Wśród nich firmy z Polski i innych krajów.

Dołącz do naszych klientów!

Dowiedz się więcej na temat funkcji i procesu wdrożenia oraz uruchomienia platformy e-learningowej.

Szukasz platformy e-learning?
Zadaj pytanie!
Chętnie odpowiemy!

Po otrzymaniu zapytania,
przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Twojej firmy.
Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@edu-platformy.com lub na 606652094

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię Nazwisko
Interesuje mnie:
Zgody
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.