E-umiem – szkolenia z księgowości i projektowania wnętrz

Dwie firmy, zupełnie inne branże. Platforma e-umiem.pl, która oferuje szkolenia z wielu branż od księgowości, przez marketing aż do projektowania wnętrz. Zespół e-umiem.pl zgłosił się do nas z głowami pełnymi pomysłów.

Przed rozpoczęciem prac określono następujące cele:

1. Zaprojektowanie platformy

2. Wdrożenie

3. Przeszkolenie zespołu

Realizacja krok 1 i 2

Współpraca z zespołem e-umiem.pl rozpoczęła się od prezentacji, która bardzo szybko przerodziła się w burzę mózgów! Pani Małogrzata oraz Pani Dorota podjęły decyzję o zakupie platformy praktycznie od razu, a to pozwoliło nam przejść do działania już podczas prezentacji. Prywatnie Pani Małogrzata i Pani Dorota są siostrami, a biznesowo prowadzą osobne biznesy z dwóch kompletnie różnych branż.

Realizacja krok 2

Razem z zespołem e-umiem zaprojektowaliśmy kilka kursów z branż pozornie ze sobą niezwiązanych. Energia, którą wytworzyła się podczas wspólnych spotkań oraz szkoleń, przełożyła się również na wyniki pracy! Szkolenia z naszym trenerem przebiegły bardzo dynamicznie, a tempo pracy zespołu e-umiem nad szkoleniami przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

Referencje

Po wdrożeniu naszej platformy edukacyjnej Parlo otrzymaliśmy referencje od Pani Małgorzaty Mużyńskiej

„Na ofertę platformy Parlo trafiliśmy przypadkiem. Jednak już po pierwszej prezentacji, wiedzieliśmy, że zdecydujemy się na współpracę. Nasz pomysł na biznes to połączenie sił dwóch firm, które prowadzą szkolenia z różnych branż. Zespół edu-platformy.com pomógł nam zaprojektować nie tylko naszą platformę, ale podał też ciekawe pomysły na kolejne działania. Szkolenia z obsługi i administracji platformą, które zostały przeprowadzone, były rzetelne i bardzo szczegółowe. Z całą pewnością mogę polecić nie tylko samą platformę Parlo, ale również współpracę z zespołem edu-platformy.com.”

 

Dołącz do naszych klientów!

Dowiedz się więcej na temat funkcji platformy i procesu wdrożenia

Szukasz platformy e-learning?
Zadaj pytanie!
Chętnie odpowiemy!

Po otrzymaniu zapytania,
przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Twojej firmy.
Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@edu-platformy.com lub na 606652094