Ede Academia – szkoła języka hiszpańskiego

Pani Karolina, właścicielka szkoły językowej, postanowiła razem ze swoimi lektorami prowadzić kursy językowe przy pomocy platformy Parlo. W ramach projektu wdrożono nie tylko profesjonalne narzędzie e-learningowe z kreatorem ćwiczeń interaktywnych i testów oraz pokojami wirtualnymi, ale także uruchomiono stronę internetową, która podkreśla gorący, hiszpański temperament.

Przed rozpoczęciem prac określono następujące cele:

Realizacja krok 1 i 2

Platformy e-learningowe dla szkół językowych to nasza specjalność. Jedne z naszych pierwszych projektów, które realizowaliśmy w przeszłości były ściśle powiązane z nauką języków. Platforma Parlo to dosłownie raj dla każdego „językowca”. Rozbudowany kreator szkoleń oraz ćwiczeń interaktywnych idealnie sprawdza się w tworzeniu treści językowych. Właścicielka Ede Academia, pani Karolina, oprócz platformy poszukiwała też usługodawcy, który stworzy dla jej biznesu także stronę internetową. Zaproponowaliśmy, aby połączyć projekt strony www oraz platformy w jedno. Dobrze zaprojektowana strona wizytówka, w połączeniu z modułem sprzedażowym oraz blogiem okazała się spełniać wszystkie potrzeby szkoły, które zidentyfikowała wcześniej Pani Karolina. Takie hybrydowe rozwiązanie nie tylko pozwoliło zamknąć cały ruch w przestrzeni jednej witryny, ale też znacząco obniżyć koszty całego przedsięwzięcia.

Realizacja krok 3

W tym konkretnym przypadku szkolenie z tworzenia kursów oraz administracji platformą Parlo przebiegało w innym trybie niż zazwyczaj w przypadku szkół. Pani Karolina postanowiła, że sama musi najpierw opanować platformę Parlo do perfekcji, aby w późniejszym czasie skutecznie delegować zadania zespołowi lektorów w Ede Acadamia. Dzięki takiemu rozwiązaniu całość czasu przeznaczona na szkolenia (5 godzin) została przeznaczona na szkolenia w formie warsztatów „One to One”.

Referencje

Po wykonaniu strony internetowej i wdrożeniu naszej platformy edukacyjnej Parlo otrzymaliśmy referencje od Pani Karoliny Zawady, właścicielki szkoły językowej Edeacademia.

„Zespół PARLO współpracował z firmą EDE ACADEMIA w zakresie wdrożenia platformy e-learningowej, W czasie współpracy zespół PARLO wykazał się sumiennie z powierzonych obowiązków w zakresie wdrożenia platformy, szkoleń oraz wsparcia po wdrożeniu. W trakcie prac wdrożeniowych zespół PARLO charakteryzował się elastycznością odnośnie wprowadzanych zmian i projektów oraz terminowością wykonanych zadań, dzięki czemu współpraca z zespołem PARLO w zakresie wdrożenia platformy przełożyła się na zadowalające efekty. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę, polecamy zespół PARLO i firmę Lektor jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera biznesowego przy wdrażaniu platform elearningowych.”

Dołącz do naszych klientów!

Dowiedz się więcej na temat funkcji platformy i procesu wdrożenia

Szukasz platformy e-learning?
Zadaj pytanie!
Chętnie odpowiemy!

Po otrzymaniu zapytania,
przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Twojej firmy.
Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@edu-platformy.com lub na 606652094