Centrum Szkoleniowe EDU4U – szkolenia biznesowe

Centrum szkoleniowe edu4U jest prężnie działającą firmą z dużym dorobkiem, która oferuje szkolenia biznesowe i menedżerskie, dotyczące wielu branż takich jak podatki, księgowość, IT, hotelarstwo. Naturalną koleją rzeczy, biorąc pod uwagę tendencje na rynku oraz oczekiwania klientów, było przeniesienie części szkoleń w tryb online. Kiedy napisała do nas Pani Angelika (CEO edu4U) od razu wiedzieliśmy co zrobić, aby pomóc spełnić ambitne cele, które przed nami postawiła.

Przed rozpoczęciem prac określono następujące cele:

1. Stworzenie platformy e-learningowej i e-szkoleń.

2. Zaprojektowanie specjalnego cyklu szkoleń tak, aby jak najszybciej przenieść kursy z offline do online

Realizacja krok 1

Po pierwszych rozmowach, które przeprowadziliśmy z CEO firmy edu4U, Panią Angeliką Grabowską, wiedzieliśmy, że czeka na nas ciekawy projekt. Wdrożenie platformy PARLO miało obejmować w większości kursy biznesowe, szkolenia miękkie, ale też wiele innych z zupełnie różnych od siebie dziedzin. Lista branż, dla których firma edu4U świadczy swoje usługi jest bardzo szeroka. Przeniesienie kursów z offline do online, dla tak multidyscyplinarnego podmiotu, jest zadaniem nieco bardziej złożonym niż w przypadku kursów z jednej dziedziny. 

Realizacja krok 2

Aby jak najszybciej wykorzystać potencjał kursów stacjonarnych tworzonych przez edu4U, postanowiliśmy opracować specjalny program szkoleń, który miał pozwolić na jak najszybsze przenoszenie kursów na platformę e-learningową PARLO. W ciągu pierwszego miesiąca działalności po naszym szkoleniu klientowi udało się stworzyć kilkanaście kursów online gotowych do sprzedaży. E-szkolenia rozpoczęły się praktycznie od razu, co przyniosło firmie, w której wdrożyliśmy naszą platformę, wymierne efekty finansowe. 

Referencje

Po wdrożeniu naszej platformy edukacyjnej Parlo otrzymaliśmy referencje od Pani Angeliki Grabowskiej, dyrektor Centrum Szkoleniowe edu4U z Koszalina

 

„Na potrzeby mojej firmy szkoleniowej została stworzona przez zespół edu-platformy.com – platforma do prowadzenia szkoleń online.
Dzięki platformie e-learning Parlo, jestem w stanie samodzielnie tworzyć atrakcyjne wizualnie kursy e-learningowe w moim centrum szkoleniowym. Korzystam z intuicyjnego kreatora szkoleń, który jest częścią platformy e-learning i pozwala na samodzielne przygotowanie dowolnych szkoleń w mojej branży szkoleniowej (podatki, IT, hotelarstwo i inne). Potwierdzam, że usługi zostały wykonane z należytą starannością i w bardzo krótkim terminie. Rekomenduję firmę jako rzetelnego wykonawcę nowoczesnych rozwiązań e-learningowych.”

 

Dołącz do naszych klientów!

Szukasz platformy e-learning?
Zadaj pytanie!
Chętnie odpowiemy!

Po otrzymaniu zapytania,
przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Twojej firmy.
Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@edu-platformy.com lub na 606652094