Ergonomika – szkolenia BHP i PPOŻ

Firma  z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży BHP,  oferująca liczne szkolenia i usługi postawiła na dalszy dynamiczny rozwój i działalność także online. Ergonomika zdecydowała się na platformę e-learning Parlo, zamówienie dedykowanych szkoleń BHP oraz stworzenie nowej strony internetowej.

Przed rozpoczęciem prac określono następujące cele:

1. Stworzenie platformy e-learningowej i pomoc w zaprojektowaniu kursu online

3. Dedykowane szkolenia z zakresu BHP.

2. Stworzenie strony firmy ergonomika.pl

4. Zakup gotowych szkoleń z zakresu BHP.

Realizacja krok 1

Projekt platformy dla firmy Ergonomika to taki projekt, na który czekasz jak usługodawca. Przedstawiciele firmy Ergonomika zgłosili się do nas początkowo z tego względu, że chcieli przetestować naszą platformę e-learningową. Jednak już po kilku minutach prezentacji okazało się, że w planach mają również wdrożenie nowej strony internetowej oraz kilka innych projektów.

Realizacja krok 3

Platforma e-learning dla firmy ergonomika.pl została wdrożona wraz z zaprojektowaniem kursów e-learningowych z zakresu BHP. Zespół Ergonomika dostarczył nam wszystkie niezbędne materiały, a sam proces projektowania i wdrażania przebiegł błyskawicznie.

Realizacja krok 2

Strona firmy Ergonomika została zaprojektowana tak, aby wizualnie tworzyć spójną całość z platformą. Strona ergonomika.pl zawiera treści związane nie tylko ze szkoleniami BHP, ale także usługami BHP, PPOŻ i pomiarami elektrycznymi. Dla platformy została zaprojektowana osobna strona wizytówka (landing page).

Realizacja krok 4

Firma Ergonomika postanowiła nie poprzestać na zamówionych szkoleniach i dokupiła również 4 gotowe szkolenia BHP, które mamy w swojej ofercie.

Referencje

Po wykonaniu strony internetowej i wdrożeniu naszej platformy edukacyjnej Parlo otrzymaliśmy referencje od Pani Sylwi Kułacz prezesa firmy Ergonomika

” Z satysfakcją polecam współpracę z zespołem Parlo przy tworzeniu profesjonalnej platformy e-learning do szkoleń BHP i strony internetowej mojej firmy Ergonomika, a  także przy tworzeniu moich autorskich kursów e-learningowych.

Potwierdzam, że usługi ze strony zespołu Parlo  zostały wykonane z należytą starannością, kompleksowo i w bardzo krótkim terminie.
Rekomenduję wykonawcę mojej platformy i strony innym firmom szkoleniowym BHP, które chciałyby przenieść swoją działalność do internetu.”

Dołącz do naszych klientów!

Dowiedz się więcej na temat funkcji platformy i procesu wdrożenia

Szukasz platformy e-learning?
Zadaj pytanie!
Chętnie odpowiemy!

Po otrzymaniu zapytania,
przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Twojej firmy.
Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@edu-platformy.com lub na 606652094