Kancelaria  Merski – Radcy prawni i adwokaci

Kancelaria prawna szukała systemu e-learningowego, który pozwoli na szybkie i wygodne przeprowadzanie szkoleń z dziedziny prawa dla swoich klientów. Platforma Parlo umożliwiła sprawne tworzenie i udostępnianie klientom kancelarii wartościowych kursów online.

Przed rozpoczęciem prac określono następujące cele:

1. Stworzenie platformy e-learningowej

2. Przeszkolenie zespołu

Realizacja krok 1

Kancelaria prawna Merski szukała systemu e-learningowego, który sprawdzi się jako uzupełnienie usług świadczonych klientom. Zespół kancelarii Merski dokładnie zlokalizował płaszczyznę swojej przyszłej działalności w e-learningu, dlatego nam pozostało tylko wdrożyć platformę, która umożliwi realizację wcześniej wyznaczonych celów oraz zaprojektowanie szkoleń.

Realizacja krok 2

Początkowo szkolenia odbywały się w większym zespole. Widać było duże zaangażowanie ze strony zarówno przełożonych, jak i pracowników. Szkolenia przebiegały dynamicznie, a efekt, który za sobą niosły, czyli stworzenie kursów e-learningowych był tuż za rogiem. Po pewnym czasie, klient postanowił zamówić dodatkowe szkolenia dla zespołu, który został powołany specjalnie do tworzenia szkoleń oraz obsługi administracyjnej platformy Parlo.

Referencje

Po wykonaniu platformy dla kancelarii referencje przekazał nam pan Romuald Jacek Merski Radca prawny i wspólnik zarządzający Merski Radcy Prawni i Adwokaci

„Jako kancelaria prawna szukaliśmy systemu e-learningowego, który pozwoli nam na szybkie i wygodne przeprowadzanie szkoleń dla naszych Klientów.
Platforma Parlo umożliwia nam sprawne tworzenie i udostępnianie naszym Klientom ciekawych kursów online. Doceniamy przy tym zaangażowanie , a także elastyczność zespołu Parlo , który nie tylko   przygotował Platformę z uwzględnieniem naszych oczekiwań, ale także przeprowadził  szkolenia z jej obsługi. Potwierdzam, że usługi zostały wykonane z należytą starannością i  rekomenduję firmę jako rzetelnego wykonawcę platform e-learningowych. Polecam firmę jako rzetelnego kontrahenta.”

 

Dołącz do naszych klientów!

Dowiedz się więcej na temat funkcji platformy i procesu wdrożenia

Szukasz platformy e-learning?
Zadaj pytanie!
Chętnie odpowiemy!

Po otrzymaniu zapytania,
przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Twojej firmy.
Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@edu-platformy.com lub na 606652094