Towarzystwo Tłumaczy Języka Migowego GEST

Towarzystwo GEST zrzesza tłumaczy i wykładowców języka migowego działających w różnych obszarach związanych ze wsparciem osób niesłyszących. Głównym celem pozostaje jednak prowadzenie działań edukacyjnych z zakresu nauki języka migowego. Plan na kursy e-learningowe z Polskiego Języka Migowego pojawił się już jakiś czas temu, natomiast sytuacja na świecie skłoniła zarząd Towarzystwa GEST do dynamicznego wcielenia pomysłu w życie.

Przed rozpoczęciem prac określono następujące cele:

1. Zaprojektowanie platformy

3. Przeszkolenie zespołu GEST

2. Wdrożenie platformy

Realizacja krok 1 i 2

Już podczas pierwszego spotkania z zespołem GEST wiedzieliśmy, że będzie to dla bardzo angażujący projekt. Jedną z naszych misji jest pomoc wszystkim osobom, które z jakiegoś powodu mają utrudniony dostęp do edukacji. Właśnie dlatego współpraca przy tworzeniu platformy e-learningowej dla osób niesłyszących była czymś, w co bardzo chcieliśmy się zaangażować. Jednak już na początku współpracy zespół Towarzystwa GEST  był świetnie przygotowany w obszarze szeroko pojętego e-learningu i zmobilizowany, aby jak najszybciej wprowadzić produkt na rynek. W takiej sytuacji nie pozostało nic innego, jak osiągnąć sukces.

Realizacja krok 3

Zespół GEST był na tyle dobrze przygotowany jeśli chodzi o projektowanie szkoleń, że prace szły bardzo dynamicznie. Z naszej strony każdy klient, który zdecyduje się na zakup naszej platformy ma zapewnione około 4-5 godzin szkoleń z jej obsługi. W tym przypadku  szkolenia moglibyśmy zakończyć już po 2 godzinach, natomiast pozostały czas wykorzystaliśmy na modyfikacje oraz dodatkowe rozwiązania, na które pomysł pojawił się podczas tworzenia pierwszych kursów przez zespół GEST.

Referencje

Po wdrożeniu naszej platformy edukacyjnej Parlo  otrzymaliśmy referencje od Pana Olgierda Kosiby Prezesa Zarządu Towarzystwa Tłumaczy Języka Migowego GEST

„Podczas przeglądania ofert platform edukacyjnych oferta platformy Parlo najbardziej przykuła naszą uwagę ze względu na proponowane mechanizmy oraz czytelnie i w sposób zrozumiały przekazane informacje dotyczące współpracy. Wspólnie z zespołem Parlo (edu-platformy.com) stworzyliśmy naszą platformę do nauki polskiego języka migowego www.pjm-online.pl . W trakcie prowadzonych przez nas prac skorzystaliśmy z bardzo praktycznych szkoleń dotyczących budowania całej struktury platformy. Mogliśmy też na każdym etapie konfrontować nasze pomysły. Na każde pytanie dotyczące platformy otrzymywaliśmy odpowiedź, co świadczy o bardzo dobrym, merytorycznie przygotowanym zespole Parlo (edu-platformy.com) Co również bardzo ważne, po sfinalizowaniu umowy i uruchomieniu platformy cały czas możemy liczyć na dalsze wsparcie zespołu. Platforma została już przez nas przetestowana, a osoby uczestniczące w szkoleniu mają o niej jak najlepsze zdanie. Dlatego rekomendujemy działania zespołu odpowiedzialnego za tworzenie platformy Parlo innym firmom szkoleniowym, które chciałby przenieść swoje szkolenia do internetu.”

Dołącz do naszych klientów!

Dowiedz się więcej na temat funkcji platformy i procesu wdrożenia

Szukasz platformy e-learning?
Zadaj pytanie!
Chętnie odpowiemy!

Po otrzymaniu zapytania,
przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Twojej firmy.
Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@edu-platformy.com lub na 606652094