Mindfulness Haven Academy – Irlandia

Pani Katarzyna od 2011 prowadzi swój biznes w Irlandii –  Sound Magic Ireland, w którym dzieli się z innymi swoją pasją do muzyki, dźwięków i medytacji. Jest założycielką studia medytacji Mindfulness Haven Galway. Dzięki platformie Parlo wdrożyła internetową platformę  e-learningową- Mindfulness Haven Academy, gdzie prowadzi kursy uważności i medytacji w języku angielskim i  języku polskim.

Przed rozpoczęciem prac określono następujące cele:

1. Stworzenie platformy e-learningowej

3. Szkolenie wraz z wdrożeniem

2. Pomoc w zaprojektowaniu kursów oraz modelu ich sprzedaży

Realizacja krok 1 i 2

Pani Katarzyna, właścicielka firmy Przystań Mindfulness, trafiła do nas po nie udanej współpracy z firmą, która miała stworzyć dla niej platformę e-learningową. Tym bardziej czuliśmy się zobligowani, aby ta historia zakończyła się happy endem. Po wdrożeniu platformy pomogliśmy zaprojektować kursy, sposób prezentowania treści oraz wybrać model sprzedażowy dla kursów online. Jesteśmy wielkimi zwolennikami podejścia przyrostowego,  jeśli chodzi o tworzenie produktów internetowych, dlatego mimo wielu świetnych pomysłów ze strony klienta, staramy się doradzać w myśl słów „powoli do przodu”!

Realizacja krok 3

Pani Katarzynie bardzo zależało na czasie. Praktycznie wszystkie materiały do kursu były przygotowane na dysku od kliku miesięcy, dlatego wspólnie postanowiliśmy, że najlepszym co możemy zrobić to wersja szkolenia w roli warsztatu. Pani Katarzyna w ciągu 5 godzin szkolenia sama stworzyła produkty w sklepie oraz ćwiczenia. Dosłownie kilka minut po ostatnim szkoleniu kurs był gotowy do sprzedaży.

Referencje

Po wykonaniu platformy edukacyjnej Parlo otrzymaliśmy referencje od p.Katarzyna Krzywon z Mindfulness Haven Academy (Irlandia).

„Z przyjemnością wystawiam pozytywną ocenę współpracy z platformą e- learning „Parlo”. Jestem bardziej niż zadowolona ze współpracy.
Po długich poszukiwaniach właściwej platformy e- learning i wielu problemach z innymi usługodawcami przeżyłam bardzo miłe zaskoczenie, kiedy okazało się, że mogę opublikować swój kurs na własnej platformie w przeciągu tygodnia.
Platforma sama w sobie jest skonstruowana nie tylko w sposób intuicyjny i przystępny, ale posiada wiele funkcji, których nie mają inne platformy. Jestem pod wrażeniem możliwości jakie mam jako instruktor, szczególnie testów i ćwiczeń interaktywnych.
Bardzo cenię sobie bezpośredni kontakt z Panem Jakubem i Panią Wiesławą i indywidualne podejście do moich potrzeb. Dla mnie również ważne było, że w przeciągu zaledwie 5 godzin zostałam przeszkolona w tworzeniu własnych produktów i kursów. Szkolenie było konkretne, bez niepotrzebnej straty czasu.
Naprawdę polecam współpracę i  Parlo jako platformę e- learningową. Przez ostatni rok próbowałam wiele platform, które okazywały się albo okrojone, albo zbyt skomplikowane do opanowania. Zdecydowanie się na platformę Parlo było strzałem w dziesiątkę, żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłam. Jest to również świetna decyzja finansowa, biorąc pod uwagę, że inne platformy mają wysokie koszty subskrypcji rocznej lub nawet dodatkowe koszty od sprzedaży, posiadanie własnej platformy na wyłączność jest opcją dużo bardziej opłacalną.
Z przyjemnością będę dalej współpracować z Państwem i w przyszłości poszerzać moje kursy o obcojęzyczne. Polecam tę platformę również osobom i nauczycielom, którym zależy na jakości kursu i ewaluacji, coś czego wiele platform nie posiada lub posiada w bardzo zakrojonej wersji.
Dziękuję za pomoc i życzę samych sukcesów.”

 

Dołącz do naszych klientów!

Dowiedz się więcej na temat funkcji platformy i procesu wdrożenia

Szukasz platformy e-learning?
Zadaj pytanie!
Chętnie odpowiemy!

Po otrzymaniu zapytania,
przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Twojej firmy.
Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@edu-platformy.com lub na 606652094