Kontact – szkolenia z branży beauty

Wdrożenie platformy e-learning razem z rozbudowanym kalendarzem szkoleń oraz rezerwacji kursów było kolejnym krokiem w dynamicznym rozwoju firmy Kontact, jednego z liderów w branży szkoleń z dziedziny kosmetologii i beauty.

Przed rozpoczęciem prac określono następujące cele:

1. Wdrożenie platformy e-learningowej oraz sklepu internetowego

2. Zaprojektowanie systemu do rezerwacji szkoleń offline i online oraz kalendarza szkoleń

3. Przeszkolenie pracowników oraz trenerów

Realizacja krok 1

Realizacja projektu dla firmy Kontact objęła kilka etapów. Pierwszym z nich było wdrożenie platformy e-learning, czyli pakietu podstawowego jeśli chodzi o nasze usługi. Następnie zaprojektowaliśmy landing page dla platformy oraz sklep internetowy, który miał docelowo zawierać nawet kilkaset produktów (szkoleń offline i online). Nasz zespół, oprócz wdrażania produktów internetowych,  zajmuje się również szeroko pojętnym konsultingiem. W wypadku tej realizacji doradziliśmy właścicielce firmy Kontact, pani Iwonie Kozak, aby wraz z nowym projektem rozpoczęła budowę marki osobistej.

Realizacja krok 3

Tak rozbudowany system do tworzenia i administracji szkoleń potrzebuje również fachowego zespołu. Dlatego zaraz po wdrożeniu zajęliśmy się planowaniem szkoleń z zespołem Kontact. Szkolenia składały się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej, a często przechodziły w burzę mózgów, która pozwoliła nam jeszcze lepiej dopracować produkt, który nie tylko świetne sprawdza się w rzeczywistości, ale także ułatwia pracę całemu zespołowi. 

Realizacja krok 2

Następnym etapem projektu było stworzenie systemu do rezerwacji szkoleń offline oraz online. Przewidywaliśmy, że ta część realizacji będzie dla nas ciekawym wyzwaniem. Cały system rezerwacji szkoleń został dodatkowo zintegrowany z systemem SMS crm, dzięki czemu automatyzacja powiadomień była możliwa już nie tylko na płaszczyźnie wiadomości mailowych, ale także bardziej bezpośrednio w postaci smsów. System działa w ten sposób, że klient po zarezerwowaniu szkolenia dostaje wiadomość z podziękowaniem, następnie 24 godziny przed szkoleniem sms z przypomnieniem, a po szkoleniu wiadomość z kodem rabatowym na kolejne kurs.

Referencje

Po wykonaniu platformy edukacyjnej Parlo dla firmy Kontact  otrzymaliśmy referencje od Prezes Zarządu pani Iwony Kozak.

„Na potrzeby mojej firmy zdecydowałam się zlecić wykonanie platformy e-learning do prowadzenia i sprzedaży szkoleń z branży kosmetologii.
Platforma Parlo przerosła moje oczekiwania pod względem funkcjonalności.

Dzięki współpracy z zespołem Parlo nie tylko powstała platforma e-learning, ale także system do zarządzania szkoleniami. Specjalnie na moje potrzeby stworzono także landing page , interaktywny kalendarz rezerwacji szkoleń z modułem powiadomień SMS oraz wizytówkami dla każdego szkoleniowca oraz sklep internetowy do sprzedaży szkoleń online i stacjonarnych.

W efekcie platforma e-learning została rozszerzona  o specjalnie dedykowane mojej firmie rozwiązania, z których jestem bardzo zadowolona,
Zespół Parlo doradził mi, a także zaprojektował wyżej wymienione rozwiązania, których tak długo poszukiwałam.
Polecam edu-platformy.com jako solidnego wykonawcę rozwiązań e-learningowych.”

Dołącz do naszych klientów!

Dowiedz się więcej na temat funkcji platformy i procesu wdrożenia

Szukasz platformy e-learning?
Zadaj pytanie!
Chętnie odpowiemy!

Po otrzymaniu zapytania,
przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Twojej firmy.
Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@edu-platformy.com lub na 606652094