Hutchinson Institute – szkolenia biznesowe

Hutchinson Institute to firma szkoleniowa z dużym doświadczeniem, oferuje szkolenia biznesowe i językowe bazujące na nowoczesnych nurtach, wyznaczając tym samym nowe kierunki rozwoju pracownikom na każdym szczeblu w organizacji. Brakującym elementem układanki dla tak prężnie rozwijającej się organizacji okazał się e-learning i wdrożenie platformy edukacyjnej Parlo.

Przed rozpoczęciem prac określono następujące cele:

1. Zaprojektowanie platformy

3. Przeszkolenie zespołu

2. Wdrożenie

Realizacja krok 1 i 2

Szkolenia, które oferuje firma Hutchinson Institute to w zdecydowanej większości szkolenia biznesowe, językowe oraz szkolenia miękkie. Hutchinson Institute oferuje także swoje autorskie szkolenia, których próżno szukać w innych firmach tego typu w Polsce. Chęć ciągłego rozwoju oraz poszerzania swoich kompetencji sprawił, że nasze zespoły momentalnie złapały feeling niezbędny do stworzenia dobrego projektu. Samo zaprojektowanie platformy, dobór narzędzi oraz modułów rozstrzygnął się na przestrzeni dosłownie kilku dni.

Realizacja krok 2

Choć jesteśmy firmą, która tworzy platformy oraz wszelkiego rodzaju rozwiązania, które mają ułatwić skuteczną sprzedaż kursów e-learningowych – mamy także smykałkę do szkoleń! Właśnie dlatego współpraca z tak wykwalifikowanym zespołem, była swojego rodzaju testem dla naszych umiejętności szkoleniowych. Okazało się, że nie tylko Platforma Parlo okazała się dokładnie tym, czego nasz klient szukał, ale także poziom przeprowadzonych przez nas szkoleń z zakresu obsługi platformy, został oceniony bardzo wysoko.

Referencje

Po wdrożeniu naszej platformy edukacyjnej Parlo otrzymaliśmy referencje od Pani Małgorzaty Polzenius
Dyrektor zarządzającej Hutchinson Institute

 

„Jesteśmy firmą szkoleniową, która na rynku istnieje już od kilkunastu lat.W obliczu zmieniającego się świata, gdzie wszystkie drogi prowadzą do internetu, postanowiliśmy wdrożyć platformę, która pozwoli nam na prowadzenie obok szkoleń stacjonarnych również kursów online. Po całkiem sporym researchu, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej ofercie platformy Parlo na edu-platformy.com. Umówiliśmy się na prezentacje online i już wtedy wiedzieliśmy, że może wyjść z tego bardzo dobry projekt. Zdecydowaliśmy się na pakiet z pełnym spektrum funkcjonalności. Ponieważ sami zajmujemy się różnymi szkoleniami miękkimi, językowymi i innymi, bardzo doceniamy pracę, którą zespół edu-platformy włożył we wdrożenie nas w to, jak tworzyć kursy online, ćwiczenia interaktywne, testy, produkty czy też newslettery. Sama platforma zaskoczyła nas swoją prostotą w jej administrowaniu. Platforma Parlo to dokładnie to, czego oczekiwaliśmy po przejściu do świata e-learningu.”

 

Dołącz do naszych klientów!

Dowiedz się więcej na temat funkcji platformy i procesu wdrożenia

Szukasz platformy e-learning?
Zadaj pytanie!
Chętnie odpowiemy!

Po otrzymaniu zapytania,
przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Twojej firmy.
Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@edu-platformy.com lub na 606652094