Offshore Training Centre – szkolenia z branży morskiej

Nasz klient to firma szkoleniowa, która swoją działalnością wspiera pracowników i pracodawców na zagranicznych rynkach pracy, zarówno na lądzie, jak i na morzu. Firma współpracuje z norweskimi oraz brytyjskimi ośrodkami szkoleniowymi przygotowując pracowników do pracy w Norwegii i Wielkiej Brytanii. Szkolenia dotychczas były prowadzone w sposób stacjonarny w siedzibie firmy oraz u klienta. Obecnie dzięki wdrożeniu nowoczesnych narzędzi e-learningowych na platformie Parlo, firma intensywnie rozwija szkolenia online w kraju i za granicą.

Przed rozpoczęciem prac określono następujące cele:

1. Stworzenie nowej strony internetowej w trzech językach (polski, angielski, norweski)

3. Przystosowanie materiałów z kursów stacjonarnych oraz stworzenie kursów online.

2. Stworzenie dedykowanej platformy e-learningowej w dwóch językach

4. Szkolenie pracowników w ramach prowadzenia zajęć online w pokojach wirtualnych.

Realizacja krok 1

Nowa strona internetowa została zaprojektowana tak, aby w czytelny oraz łatwy sposób mogła kooperować z kursami na platformie e-learning. Początkowo tylko część kursów zyskała wersje online, natomiast podstrony wszystkich kursów zostały stworzone w ten sposób, aby w momencie pojawienia się wersji online danego kursu można było szybko dodać odpowiedni przycisk, który przekieruje nas do produktu w sklepie internetowym. Dodatkowo, obok standardowego, statycznego harmonogramu szkoleń, wdrożyliśmy kalendarz interaktywny, dzięki któremu odwiedzający może w szybki sposób przejść do produktu w sklepie oraz zapisać dane wydarzenie w kalendarzu Google oraz iCal. Strona została stworzona w 3 językach, a tłumaczenie zostały wykonane przez wykwalifikowanych w tym temacie tłumaczy, native-speakerów.

Realizacja krok 3

Głównym celem, dla którego firma Offshore Training Centre postanowiła wdrożyć platformę Parlo jest oczywiście chęć sprzedaży szkoleń w wersji online. Bogate materiały szkoleniowe, które były częścią kursów stacjonarnych zdecydowanie ułatwiły przejście do online. Prezentacje, zdjęcia oraz artykuły, które były używane do tworzenia szkoleń offline zostały zdigitalizowane i odpowiednio posegregowane tak, aby stanowiły przystępną i logiczną całość również w wersji online. Dodatkowo stworzyliśmy również kursy wideo, w których wzięli udział lektorzy języka polskiego oraz angielscy native-speakers.

Realizacja krok 2

Firma zdecydowała się na pakiet rozszerzony platformy e-learningowej Parlo z solidną dawką dedykowanych rozwiązań. Co za tym idzie, oprócz modułu do tworzenia szkoleń oraz ćwiczeń interaktywnych, wdrożyliśmy także sklep internetowy, system do wysyłki mailingów, kalendarz szkoleń, grywalizację oraz system do generowania faktur.Jako, że firma Offshore Training Center, oprócz sprzedaży kursów online, współpracuje również z Uniwersytetem Morskim, na platformie e-learning znalazło się także rozwiązanie niekomercyjne w postaci dostępu do bezpłatnych wykładów dla studentów. W tym celu zostały utworzone specjalne role dla autorów tychże wykładów. Dodatkowo zaimplementowany został także system do katalogowania materiałów umieszczanych na platformie Parlo.

Realizacja krok 4

Dla każdego naszego klienta, który zdecyduje się na zakup Platformy Parlo realizujemy szkolenia z zakresu administrowania platformą, tworzenia kursów, testów oraz ćwiczeń. Firma Offshore Training Centre postanowiła pójść o krok dalej i rozpocząć również zajęcia online oraz webinary. Postanowiliśmy pomóc w realizacji również tego celu. Dobraliśmy odpowiednie narzędzia do prowadzenia zajęć online i przeszkoliliśmy pracowników firmy w taki sposób, aby zajęcia przez nich prowadzone spełniały wszystkie aspekty profesjonalnych szkoleń online na żywo.

Referencje

Po wykonaniu strony www i wdrożeniu naszej platformy edukacyjnej Parlo, otrzymaliśmy referencje od Prezesa Zarządu firmy Offshore Training Centre Pana Stanisława Żurkiewicza

 

„Z zespołem edu-platformy com współpracowałem przy tworzeniu profesjonalnej platformy e-learning PARLO, strony internetowej mojej firmy Offshore Training Centre w trzech językach oraz moich autorskich kursów e-learningowych. Na potrzeby mojej działalności firma Lektor wdrożyła również zdalne nauczanie oraz webinary, a także przeszkoliła kadrę wykładowców m.in. Studium Doskonalenia Kadr przy Uniwersytecie Morskim w Gdyni.
W trakcie współpracy firma wykazała się pełnym profesjonalizmem, terminowością i równocześnie elastycznością w podejściu do moich potrzeb. Zespół edu-platformy.com służył zawsze pomocną radą i pokazywał najlepsze rozwiązania.
W efekcie stworzona dla mnie platforma e-learning została rozszerzona o specjalnie dedykowane mojej firmie rozwiązania, z których osobiście jestem bardzo zadowolony. Polecam platformę e-learning PARLO i firmę Lektor jako solidnego partnera w biznesie.”

 

Dołącz do naszych klientów!

Szukasz platformy e-learning?
Zadaj pytanie!
Chętnie odpowiemy!

Po otrzymaniu zapytania,
przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Twojej firmy.
Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@edu-platformy.com lub na 606652094