Często zadawane pytania  (FAQs)

Jeśli zdecyduję się na zakup platformy PARLO, to czy platforma staje się moją własnością?

Tak. Po zakupie platforma staje się Państwa własnością, nie korzystają z niej inne firmy. 
Jest także możliowość dzierzawy platformy Parlo.

Jeśli prowadzę kursy stacjonarne z dziedziny, którą wg mnie ciężko przenieść do online, czy jest sens myśleć o platformie e-learningowej?

Oczywiście, że tak. Jesteśmy specjalistami od ciekawych rozwiązań! Nie tylko tworzymy platformy e-learningowe, ale pomagamy także przejść z offline do online. Nie ma branży, której nie da się przenieść do online. Po więcej zapraszamy do galerii  case study naszych klientów oraz na bezpłatną prezentację online w dogodnym terminie!

 

Czy na waszej platformie jest możliwość prowadzenia spotkań online/video?

Nasza platforma, jako jedna z nielicznych, posiada bezpłatny dostęp do pokoju wirtualnego, dzięki któremu możemy prowadzić zajęcia online oraz webinaria.

 

Jestem przedsiębiorcą, platforma e-learningowa to coś, czego mi brakuje, nie mam jednak ani kadry, ani czasu na tworzenie szkoleń. Czy tworzą państwo również treści szkoleń?

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci sami tworzyli na platformie kursy online. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, podejmiemy się stworzenia dla Państwa każdego, w pełni interaktywnego szkolenia.

Czy przy pomocy platformy PARLO jest możliwość sprzedaży szkoleń?

Tak. Nasza platforma jest wyposażona w sklep. Od razu po stworzeniu kursów można sprzedawać je przy pomocy płatności online/karty/blik. Klient po opłaceniu kursu automatycznie otrzymuje dostęp do niego.  Nasz zespół pomaga w dobraniu odpowiedniego usługodawcy płatności online tj. Tpay, dotpay, PayU itd. , w  przejściu przez proces rejestracji oraz konfiguruje moduł sklepu tak, aby wszystko działało perfekcyjnie.

Jestem osobą nie-techniczną, czy jest szansa, że poradzę sobie z tworzeniem szkoleń i obsługą platformy?

Oczywiście, że tak! Nasze platforma jest intuicyjna, a cykl szkoleń, które przeprowadzamy sprawia, że każda osoba jest w stanie stworzyć kurs i skutecznie go sprzedawać bez konieczności wiedzy informatycznej.

Szukam systemu, który oprócz tworzenia szkoleń pomoże mi również kontaktować się z klientami, czy platforma Parlo posiada taką możliwość?

Platforma Parlo posiada także możliwość tworzenia oraz wysyłania rozbudowanych mailingów do klientów. Przy użyciu tego modułu można również tworzyć newslettery, w których bez problemu możemy umieścić produkty z naszego sklepu tak, aby jak najbardziej skrócić drogę zakupową przyszłego klienta i zarabiać na szkoleniach online.

 

Czy państwa platforma posiada może harmonogram/kalendarz kursów?

Tak można rozszerzyć wersje platformy również o harmonogram kursów/ kalendarz  interaktywny, za pomocą którego można m.in szybko zapisać się na jedno z oferowanych na platformie e-szkoleń.
Do dyspozycji są różne wersje rozbudowanych kalendarzy do rezerwacji szkoleń, zajęć czy zabiegów.

Czy po zakupie platformy istnieją szkolenia z jej obsługi?

Tak. Głównym celem, który przyświetlał nam podczas projektowania oraz tworzenia naszej platformy – była chęć pomocy klientom w sprzedaży ich wiedzy. Właśnie dlatego, po uruchomieniu platformy, czeka na naszych klientów cykl szkoleń, na których będzie można dowiedzieć się, krok po kroku, jak tworzyć angażujące kursy online, testy, ćwiczenia interaktywne, czy newslettery. Oczywiście nie zabraknie też wiedzy z zakresu administracji samą platformą oraz sklepem internetowym.

Czy platforma Parlo ma support techniczny?

Nasz support czuwa zawsze 🙂 Na bieżąco prowadzimy pracę konserwacyjne na platformach naszych klientów, ale oczywiście, jeśli wystąpią problemy techniczne – jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 

Czy muszę mieć serwer i wykupiony adres internetowy?

Nie ma takiej potrzeby. Wszystko zapewniamy kompleksowo, sprawdzony hosting oraz zakup odpowiedniej domeny.

Jak szybko mogę zacząc działać w elearningu i szybko na tym zarabiać?

W pełni spersonalizowaną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta platformę e-learning, uruchmiamy w ciągu 8-10 dni roboczych, potem organizujemy cykl szkoleń i klient może od razu tworzyć  e-szkolenia i prowadzić dochodowy biznes online.

Dołącz do naszych klientów!

Dowiedz się więcej na temat funkcji platformy i procesu wdrożenia

Szukasz platformy e-learning?
Zadaj pytanie!
Chętnie odpowiemy!

Po otrzymaniu zapytania,
przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Twojej firmy.
Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@edu-platformy.com lub na 606652094

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię Nazwisko
Interesuje mnie:
Zgody
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.