Nasi klienci – Case study

Wiele firm szkoleniowych i trenerów decyduje się obecnie działać w e-learningu.
Są to firmy i osoby z najróżniejszych branż.
Poniżej przedstawiamy przykłady naszych klientów, którzy zdecydowali się przejść do świata online
i dzięki naszej platformie Parlo bardzo dobrze sobie tam radzą, rozwijają swój biznes i skutecznie zarabiają.

Oglądnij , jak inni klienci rozwinęli swój dochodowy biznes online na naszej platformie PARLO.

01

Offshore Training Centre - firma szkoleniowa

Nasz klient swoją działalnością wspiera pracowników i pracodawców na zagranicznych rynkach pracy, zarówno na lądzie, jak i na morzu, przygotowując pracowników do pracy w Norwegii i Wielkiej Brytanii. Szkolenia były prowadzone wcześniej w sposób stacjonarny w siedzibie firmy oraz u klienta.
02

Akademia Nieruchomości

Oprócz silnej marki na rynku nieruchomości, Pani Edyta, właścicielka Akademii Nieruchomości dała się poznać jako świetny szkoleniowiec, a jej kursanci dokonali już wielu dochodowych inwestycji. Dlatego naturalną wypadkową działań Pani Edyty była chęć sprzedaży swojej wiedzy w internecie.

03

EDU4U- szkolenia biznesowe

Centrum szkoleniowe edu4U jest prężnie działajacą firmą z dużym dorobkiem, która oferuje szkolenia biznesowe i menedżerskie, dotyczące wielu branż takich jak podatki, księgowość, IT, hotelarstwo. Naturalną koleją rzeczy, biorąc pod uwagę tendencje na rynku oraz oczekiwania klientów, było przeniesienie części szkoleń w tryb online.

04

Ratownictwo medyczne-projekt naukowy

Wdrożenie platformy e-learning w dziedzinie ratownictwa medycznego było dla nas nowością. Pan Piotr, lekarz oraz pracownik naukowy jednego z uniwersytetów medycznych wykorzystał platformę Parlo do zbierania danych nt. protokołu ATMIST przez ratowników medycznych. ATMIST to protokół szybkiego reagowania na miejscu wypadku, od którego często zależy życie każdego z nas.

05

EDUzone- kursy i materiały językowe

Pani Katarzyna zajmuje się szkoleniem nauczycieli języka angielskiego w klasach od 1 do 3 szkoły podstawowej, tworzy także autorskie kursy językowe onlie. Zgłosiła się do nas z gotowym pomysłem na kursy i materiały językowe oraz na to, jak ma wyglądać jej własna platforma e-learning.

06

Towarzystwo Tłumaczy Języka Migowego GEST

Towarzystwo GEST zrzesza tłumaczy i wykładowców języka migowego, działających w różnych obszarach związanych ze wsparciem osób niesłyszących.   Plan na kursy e-learningowe z polskiego języka migowego pojawił się już jakiś czas temu, natomiast sytuacja na świecie skłoniła zarząd Towarzystwa GEST do dynamicznego wcielenia pomysłu w życie.

Jesteś zainteresowany wejściem do świata e-learningu, ale nie wiesz od czego zacząć, odbierz bezpłatną strategię :
Jak wdrożyć e-learning w mojej firmie w 4 krokach.

szukasz platformy
e-learning? zadaj pytanie

chętnie odpowiemy

Po otrzymaniu zapytania przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Państwa firmy.
Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@edu-platformy.com  lub na 606652094