Nasi klienci – Case study

Wiele firm szkoleniowych i trenerów decyduje się obecnie działać w e-learningu.
Są to firmy i osoby z najróżniejszych branż.
Poniżej przedstawiamy przykłady naszych klientów, którzy zdecydowali się przejść do świata online
i dzięki naszej platformie Parlo bardzo dobrze sobie tam radzą, rozwijają swój biznes i skutecznie zarabiają.

Oglądnij , jak inni klienci rozwinęli swój dochodowy biznes online na naszej platformie PARLO.

01

Offshore Training Centre - firma szkoleniowa

Nasz klient swoją działalnością wspiera pracowników i pracodawców na zagranicznych rynkach pracy, zarówno na lądzie, jak i na morzu, przygotowując pracowników do pracy w Norwegii i Wielkiej Brytanii. Szkolenia były prowadzone wcześniej w sposób stacjonarny w siedzibie firmy oraz u klienta.

02

Akademia Nieruchomości

Oprócz silnej marki na rynku nieruchomości, Pani Edyta, właścicielka Akademii Nieruchomości dała się poznać jako świetny szkoleniowiec, a jej kursanci dokonali już wielu dochodowych inwestycji. Dlatego naturalną wypadkową działań Pani Edyty była chęć sprzedaży swojej wiedzy w internecie.

03

EDU4U- szkolenia biznesowe

Centrum szkoleniowe edu4U jest prężnie działajacą firmą z dużym dorobkiem, która oferuje szkolenia biznesowe i menedżerskie, dotyczące wielu branż takich jak podatki, księgowość, IT, hotelarstwo. Naturalną koleją rzeczy, biorąc pod uwagę tendencje na rynku oraz oczekiwania klientów, było przeniesienie części szkoleń w tryb online.

04

Ratownictwo medyczne-projekt naukowy

Wdrożenie platformy e-learning w dziedzinie ratownictwa medycznego było dla nas nowością. Pan Piotr, lekarz oraz pracownik naukowy jednego z uniwersytetów medycznych wykorzystał platformę Parlo do zbierania danych nt. protokołu ATMIST przez ratowników medycznych. ATMIST to protokół szybkiego reagowania na miejscu wypadku, od którego często zależy życie każdego z nas.

Jesteś zainteresowany wejściem do świata e-learningu, ale nie wiesz od czego zacząć, odbierz bezpłatną strategię :
Jak wdrożyć e-learning w mojej firmie w 4 krokach.

szukasz nowoczesnej platformy e-learning -zadaj pytanie

chętnie odpowiemy

Po otrzymaniu zapytania przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami Państwa firmy. Zachęcamy także do umówienia się na prezentację online demo platformy.
Zapraszamy również do kontaktu na info@e-lektor.com lub
telefonicznie +48606652094.