Case Study
centrum szkoleniowe – szkolenia Biznesowe

Centrum Szkoleniowe EDU4U

Centrum szkoleniowe edu4U jest prężnie działajacą firmą z dużym dorobkiem, która oferuje szkolenia biznesowe i menedżerskie, dotyczące wielu branż takich jak podatki, księgowość, IT, hotelarstwo. Naturalną koleją rzeczy, biorąc pod uwagę tendencje na rynku oraz oczekiwania klientów, było przeniesienie części szkoleń w tryb online. Kiedy napisała do nas Pani Angelika (CEO edu4U) od razu wiedzieliśmy co zrobić, aby pomóc spełnić ambitne cele, które przed nami postawiła.

Przed rozpoczęciem prac określone zostały następujące cele:

1. Stworzenie platformy e-learningowej i e-szkoleń.

2. Zaprojektowanie specjalnego cyklu szkoleń tak,
aby jak najszybciej przenieść kursy z offline do online

 

k

Realizacja krok 1

Po pierwszych rozmowach, które przeprowadziliśmy z CEO firmy edu4U, Panią Angeliką Grabowską, wiedzieliśmy, że czeka na nas ciekawy projekt. Wdrożenie platformy PARLO miało obejmować w większości kursy biznesowe, szkolenia miękkie, ale też wiele innych z zupełnie różnych od siebie dziedzin. Lista branż, dla których firma edu4U świadczy swoje usługi jest bardzo szeroka. Przeniesienie kursów z offline do online, dla tak multidyscyplinarnego podmiotu, jest zadaniem nieco bardziej złożonym niż w przypadku kursów z jednej dziedziny. 

Realizacja krok 2

Aby jak najszybciej wykorzystać potencjał kursów stacjonarnych tworzonych przez edu4U, postanowiliśmy opracować specjalny program szkoleń, który miał pozwolić na jak najszybsze przenoszenie kursów na platformę e-learningową PARLO. W ciągu pierwszego miesiąca działalności po naszym szkoleniu klientowi udało się stworzyć kilkanaście kursów online gotowych do sprzedaży. E-szkolenia rozpoczęły się praktycznie od razu, co przyniosło firmie, w której wdrożyliśmy naszą platformę, wymierne efekty finansowe. 

Referencje

Po wdrożeniu naszej platformy edukacyjnej Parlo, otrzymaliśmy referencje od Pani Angeliki Grabowskiej:

„Na potrzeby mojej firmy szkoleniowej została stworzona przez firmę LEKTOR platforma do prowadzenia szkoleń online.Dzięki platformie e-learning Parlo, jestem w stanie samodzielnie tworzyć atrakcyjne wizualnie kursy e-learningowe w moim centrum szkoleniowym. Korzystam z intuicyjnego kreatora szkoleń, który jest częścią platformy e-learning i pozwala na samodzielne przygotowanie dowolnych szkoleń w mojej branży szkoleniowej (podatki, IT, hotelarstwo i inne). Potwierdzam, że usługi ze strony firmy LEKTOR zostały wykonane z należytą starannością i w bardzo krótkim terminie. Rekomenduję firmę jako rzetelnego wykonawcę nowoczesnych rozwiązań e-learningowych.”

szukasz nowoczesnej platformy e-learning -zadaj pytanie
chętnie odpowiemy

Po otrzymaniu zapytania, przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami  Państwa firmy. Zachęcamy takze do zamówienia dostępu do demo platformy i skorzystanie z okresu testowego.
Dane kontaktowe: tel. + 48 606 65 20 94   mail: e-lektor.com