Case Study
Firma edukacyjna – branża językowa

EduZone – Katarzyna Brożek

Pani Katarzyna zajmuje się szkoleniem nauczycieli języka angielskiego w klasach od 1 do 3 szkoły podstawowej, tworzy także autorskie kursy językowe onlie. Pani Katarzyna zgłosiła się do nas z gotowym pomysłem na kursy i materiały językowe oraz na to, jak ma wyglądać jej własna platforma e-learning i jakie funkcjonalności powinna posiadać. Spodobała jej się również możliwość bezpłatnego korzysatnia z pokoi wirtualnych na naszej platformie Parlo.

 

Przed rozpoczęciem prac określone zostały następujące cele:

1. Stworzenie platformy e-learningowej i pomoc w zaprojektowaniu kursu online

2. Połączenie platformy e-learning z systemem do prowadzeniem zajęć online i webinarów

3. Szczegółowe szkolenia z zakresu administrowania platformą oraz tworzenia treści.

k

Realizacja krok 1 i 2

Platforma e-learingowa Pani Katarzyny była jedną z pierwszych naszych realizacji wzbogaconych o własny pokój do wideokonferencji oraz prowadzenia webinarów. Dzięki wdrożeniu tego typu narzędzia, platforma dla firmy EduZone stała się narzędziem kompletnym jeśli chodzi o e-learning. Pani Katarzyna dla swojej firmy wybrała pełny pakiet funkcjonalności. Decyzja o wyborze pakietu w tym przypadku była dobrze przemyślana, a Pani Katarzyna po zapoznaniu się z naszą ofertą, miała już głowę pełną pomysłów na to, jak dane narzędzia wykorzystać w prowadzeniu swojego biznesu. Pod czas konsulatacji z naszym

Realizacja krok 3

Szkolenia z obsługi naszej platformy traktujemy jako jeden z głównych elementów naszej firmy i usług jakie świadczymy. Ponad 4 godziny szkoleń w formie online z naszym trenerem to kluczowy element końcowego sukcesu, jakim jest wdrożenie platformy i sprzedaż szkoleń. Pani Katarzyna potraktowała je równie serio jak my, skrupulatnie realizując wyznaczone przez trenera zadania i zadając mnóstwo konstruktywnych pytań. Dzięki temu, pierwsze kursy na platformie EduZone pojawiły się dosłownie kilka dni po zakończeniu cyklu szkoleń. W tym momencie Pani Katarzyna wystawiła już kilkaset certyfikatów za uczestnictwo w swoich szkoleniach.

Eduzone Katarzyna Brożek – Referencje

Po wykonaniu strony www i wdrożeniu naszej platformy edukacyjnej Parlo, otrzymaliśmy referencje od Pani Katarzyny Brożek

Rozpoczęłam współpracę z zespołem edu-platformy.com i platformą Parlo na początku maja 2020r. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie widać na każdym kroku.
Od samego początku kontakt rewelacyjny, na każde pytanie zawsze dostaję wyczerpujace odpowiedzi.
Współpraca na najwyższym poziomie. Na plus można także zaliczyć: podejście do klienta, rewelacyjny kontakt, szybka realizacja omówionych działań, pełna indywidualizacja przy tworzeniu platformy,przygotowane szkolenia wdrażające do pracy na platformie oraz pomoc techniczna. Stworzona, na moje potrzeby, platforma ma bardzo intuicyjny interfejs, a jednocześnie bardzo rozbudowane opcje z nowoczesnymi rozwiązaniami.
Przy tak rozbudowanych opcjach, cena jest naprawdę korzystna i dostępna dla każdego. Obecnie tworzę autorskie kursy językowe dla dzieci i szkolenia dla nauczycieli… a wszystko to online.
Z czystym sumieniem mogę polecić edu-platformy.com i firmę Lektor, która stworzy dla Państwa wspaniałą i zindywidualizowaną pod każdą branżę platformę do tworzenia i sprzedawania kursów online.

Katarzyna Brożek – EduZone Online

szukasz nowoczesnej platformy e-learning -zadaj pytanie
chętnie odpowiemy

Po otrzymaniu zapytania, przygotujemy propozycję platformy zgodnie z potrzebami  Państwa firmy. Zachęcamy takze do zamówienia dostępu do demo platformy i skorzystanie z okresu testowego.
Dane kontaktowe: tel. + 48 606 65 20 94   mail: e-lektor.com