E-learning kontra pandemia

Czas pandemii korona wirusa to trudny okres dla wszystkich przedsiębiorców. Wiele branż ucierpiało na lockdownie, a być może – czeka nas kolejne zamknięcie niektórych sektorów. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad tym, czy jako właściciele firm możemy się na do tego w jakikolwiek sposób przygotować. My uważamy, że tak, a naszą odpowiedzią jest właśnie e-learning.

Platformy a-learningowa pozwoli Ci przenieść swój biznes do online, a co za tym idzie żadne bariery, które mogą zatrzymać Twoich klientów w domach, nie będą obowiązywać. Często jednak spotykamy się z opinią „E-learning? Tak, ale nie w mojej branży”. Takie podejście to duży błąd, dlatego warto przeanalizować jeszcze raz sytuacje, czy aby na pewno (w branży na pozór „nie e-learningowej) nie jesteśmy w stanie skutecznie zarabiać na e-learningu.

E-learning nie tylko dla firm szkoleniowych

Przykładami efektywnego wdrożenia e-learningu jest wielu z naszych klientów, którzy nie są ani firmami szkoleniowymi, ani szkołami, a co za tym idzie może się wydawać, że nie będą prowadzić szkoleń. Takie firmy jak kancelarie prawne, czy biura rachunkowe równie skutecznie mogą zarabiać na e-learningu sprzedając swoją bezcenną wiedzę i doświadczenia w postaci kursów e-learningowych oraz konsultacji w pokojach wirtualnych.

Rozwój dzięki e-learningowi na stałe

Wdrożenie w firmie e-learningu i e-szkoleń to nie tylko przetrwanie w pandemii, to także bardzo dobry pomysł na rozwój firmy z branży szkoleniowej lub każdej innej. Pod wpływem pandemii dokonała się rewolucja cyfrowa i co za tym idzie wiele osób odkryło liczne zalety kursów e-learningowych i korzysta na co dzień z platform edukacyjnych i nauczania zdalnego. Dla każdej firmy wprowadzenie na stałe do oferty e-szkoleń i e-learningu to realna możliwość zwiększenia na stałe zysku i dalszego rozwoju.

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu jak wdrożyć e-learning w Twojej firmie – z chęcią pomożemy! 🙂 Napisz: info@lektor.com.pl lub zadzwoń na 606652094